Hakkımızda

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

Bizi, Yakından Tanıyın..

EDUSANO, teknolojik yenilikleri yakından takip eden, dinamik kadrosuyla teknolojinin dönüştüren gücünü profesyonel olarak kullanabilen, deneyimli ve yenilikçi bir yapıya sahiptir. Ağırlıklı olarak bilişim güvenliği, sanallaştırma, network, veri depolama ve veri yedekleme çözümleri sunmaktadır. Ayrıca danışmanlık ve projelendirme, bakım ve destek, sistem kurulum ve entegrasyon, network kurulum ve konfigürasyon alanlarında hizmet vermektedir.

Kurum ve kuruluşların dijital ihtiyaçlarını analiz ederek, en doğru çözümleri üretmeyi amaçlamakta ve bu doğrultuda hizmet sunmaktadır. Rekabet gücü kazandırmayı, minimum maliyetle maksimum verimlilik elde etmeyi, dijital bilgi kaynaklarının ve bilgi akışlarının güncel ve güven için de sağlanmasını hedeflemektedir.

EDUSANO, satış kanalları vasıtası ile Türkiye’nin herhangi bir yerine anında hizmet ve ürün ulaştırabilmektedir. Ayrıca periyodik olarak düzenlediği bayi entegrasyon eğitimleri sayesinde satış kanallarının mevcut veya yeni almış oldukları personellerin oryantasyon süreçlerinin düzenlenmesinde önemli rol oynamaktadır.

EDUSANO, Türkiye’de birçok markanın entegratörlüğünü üstlenerek; dünyanın en seçkin markalarını bir araya toplamakta ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Bünyesindeki, uzmanlık sertifikasına sahip uzman kadrosuyla, müşterilerine profesyonel çözümler üretmektedir.

Misyonumuz

Sizin için daha iyisini, kalitelisini, ucuzunu Profesyonel ekip, ileri teknoloji ve özveri ile üretiyoruz.

Vizyonumuz

Sürekli gelişme, hızlı ve hatasız servis, müşteri memnuniyeti, verimli ve kaliteli üretim, tek seferde doğru iş yapma.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Daima müşteri odaklı çalışarak müşteri memnuniyetinden ödün vermeden büyümeye ve hizmet vermeye devam ediyoruz.

Alanında öncü firmalarla çalışmaktayız.

Bizimle ilgili sorunuz var mı?

Bize ulaşmaktan çekinmeyin

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
map